تعمیرات کابینت فوری یک روزه در تهران

به طور کلی( تعمیرات کابینت تعویض کابینت یا تعمیر کابینت )در مجموعه پارسا کابین شامل موارد زیر میباشد:

پوسیدگی کابینت سینک و تعویض آن به یونیت ضد آب

 • پوسیدگی یونیت ابچکان و تعویض آن به یونیت ضد آب
 • صفحه کابینت و تعویض آن
 • برش جای سینک و آب بندی سینک
 • برش جای گاز رومیزی
 • رگلاژ و تعویض ریل کشو
 • رگلاژ و تعویض لولا
 • رگلاژ و تعویض جک
 • رگلاژو تعویض پایه کابینت
 • ساخت و جابجایی کابینت
 • کم و اضافه کردن کابینت
 • تعویص درب کابینت و نصب درب کنده شده کابینت
 • تعویض و جابجایی دستگیره
 • تعویض تاج،زیر مهتابی،پاخور کابینت
 • تعویض فیبر کشو
 • اصلاح و جاگذاری کابینت فر و مایکروفر
 • اصلاح کابینت و جاگذاری ماشین لباسشویی و ظرفشویی
 • پوسیدگی و زنگ زدگی کابینت
 • تعمیر یا رنگ درب چوبی
 • قرنیز روی صفحه کابینت
 • نصب انواع اکسسوری داخل کابینت

پوسیدگی کابینت سینک یا آبچکان

کابینت زیر سینک یا کابینت آبچکان معمولا از جنس ام دی اف یا لترون ساخته میشود و چون این کابینت در مجاورت آب یا رطوبت قرار دارد بسیار آسیب پذیر تر نسبت سایر یونیت های موجود در آشپزخانه میباشد.

در اثر آبریز یا نشتی آب یا در رفتگی سیفون و خرابی شیر یا شیلنگ پیسوار آب به داخل یونیت راه پیدا کرده و شروع به تخریب و پوسیده شدن یونیت میکند که بعد از گذشت مدتی استفاده از داخل ان برای شما ناخوشایند خواهد بودو به ناچار مجبور به تعویض یونیت میشود.

برای جلوگیری از پوسیدگی کابینت به جای استفاده از یونیت ام دی اف از دو نوع  یونیت 1- (یونیت پی وی سی)  2- (یونیت ام دی اف ضد آب) باید استفاده نمود که بر اثر هرگونه ابریز یا رطوبت، یونیت ماهیت خود را از دست نمیدهد.

پارسا کابین پس از دو دهه تجربه این مهم را برای مشتریان خود راحت کرده است پس باکارشناسان ما در ارتباط باشید واز مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

معمولا یونیت پی وی سی را که در زیر سینک قرار میگیردپشت ان را از فیبر پی وی سی استفاده میکنند یا قسمت پشت کف ان را حدود 5 سانتی متر خالی میگذارند تا اب به داخل یونیت نفوذ نکند واز پشت بر روی کف اشپزخانه ریخته و وارد کفشور شود.

نکته بسیار مهم اینکه قیدهایی که یونیت را متصل میکند حتما از جنس خود یونیت باشد ضد اب باشد که اگر از ام دی اف باشد بعد از مدت کوتاهی با رطوبت درگیر شده و شروع به پوسیده شدن میشود و بعد از پوسیده شدن نقطه اتکا صفحه کابینت از بین رفته و صفحه کابینت  ترک برداشته و یا میشکند و به سرعت صفحه کابینت از بین میرود.

یونیت زیر سینک پی وی سی
یونیت زیر سینک پی وی سی

صفحه کابینت و تعویض آن

صفحه کابینت یکی از پرکاربردترین قسمتها در آشپزخانه میباشد که استفاده میشود.صفحه کابینت در انواع مختلفی تولید میشوند که رایج ترین و کم هزینه ان در دونوع اچ پی ال با مغز ام دی اف و اچ پی ال با مغز پی وی سی تولید میباشد.

صفحه کابینت اچ پی ال با مغز ام دی اف

پوسیده شدن صفحه کابینت بعد از نصب سینک اتفاق می افتد.اگر از صفحه یک لب گرد استفاده کرده اید حتما پشت صفحه کابینت باید با چسب اکواریوم ابندی شود.و زمانی که جای سینک داخل صفحه کابینت برش داده میشود قسمت برش کاملا عاری از گرد و خاک باشد و با چسب اکواریم پوشش داده شود و کاملا بگذارید خشک شود.

سپس نوار ابندی که زیر سینک توسط کارخانه زده شده را از زیر سینک جدا نمایید . به جای ان از چسب اکواریوم استفاده نمایید و سینک را در محل خود قرارداده و نصب کنید و بگذارید. در همان حالت سینک توسط چسب خشک شود سپس قرنیزی که روی صفحه با پیچ یا میخ متصل میشود راه نفوذ آب به صفحه میباشد و از نصاب بخواهید که روی پیچ یا میخ را با چسب اکواریوم اب بندی نمایید این امر باعث جلوگیری از هرگونه نفوذ اب به صفحه میگردد و با این کار از پوسیده شدن صفحه جلوگیری کرده اید.

صفحه کابینت اچ پی ال با مغز پی وی سی

این نوع صفحه نسبت به اب و رطوبت مقاوم است ولی بزرگترین ایراد این نوع صفحه  این است که به کوچکترین حرارتی مقاوم نبوده و روکش از روی صفحه جدا شده و باد میکند که برای اکثر افرادی که با میل شخصی خود از این صفحه استفاده شده مجدد همه مجبور به تعویض مجدد صفحه وهزینه دوبرابری شده اند.

نکته بسیار حائز اهمیت اینکه برخی از کابینت سازان برای کم کردن هزینه خود به جای  استفاده از صفحه شرکتی ام دی اف را به صورت دوبل به هم دیگه پرس میکنن ودر انتها دور انرا با استفاده از نوار پی وی سی میچسبانن که این کار اصلا اصولی نیست و در کوتاه ترین زمان ممکن نوار لبه های صفحه کنده شده و شما به ناچار مجبور به تعویض صفحه خواهید شد.

سوختگی روکش صفحه کابینت

یکی از شایع ترین نوع تعمیرات صفحه کابینت سوختن سکه ای یا نقطه ای روکش صفحه کابینت بر اثر افتادن ذغال یا گذاشتن شمع  یا اجسام داغ بر روی صفحه کابینت میباشد.

در این مواقع که روکش بسوزد راهی وجود ندارد که روکش مثل روز اول شود ولی میتوان با استفاده از بتونه سنگی و سنباده کاری و رنگ مشابه روکش، تا حد زیادی مشکل را برطرف نمود.

آببندی سینک
صفحه ام دی اف دوبل شده

رگلاژ و تعویض ریل کشو

در کابینت های چوبی معمولا از ریل ساچمه ای یا 3تیکه استفاده میشود که این نوع ریل دارای ساچمه های جهت حرکت رفت و برگشت؛ داخل خود دارند و این ریلها توسط خار نگه دارنده پلاستیکی مهار میشود تا ریل از جای خود خارج نشود.

اگر موقع جا زدن ریل به درستی انجام نشود ساچمه های داخل ریل ریخته و قابل تعمیر نیست ویا اگر با فشار بیش از حد ریل به بیرون کشیده شود خار نگهدارنده شکسته شده و این موضوع باعت خراب شدن ریل میگردد و ریل باید تعویض گردد.

ریختن ساچمه ریل کشو
ریختن ساچمه ریل کشو

رگلاژ و تعویض لولا

لولای کابینت در دو نوع ساده و ارام بند عرضه میگردد. در پشت لولا فنری وجود دارد که کار باز و بسته شدن درب را بر عهده دارد فشار بیش از حد یا وزن زیاد درب باعث شل شدن یا شکسته شدن لولا میشود .

لولای استیل

در برخی مواقع در یونیت دستشویی یا حمام با توجه به رطوبت زیاد و قرار گرفتن لولا در معرض آب استفاده از لولای استیل پیشنهاد میگردد تا لولا دچار زنگ زدگی نشود و عملکرد ان به درستی انجام گیرد.

خراب شدن لولا کابینت
خراب شدن لولا کابینت

در برخی اوقات فشار بیش از حدی به درب کابینت وارد میشود احتمال گشاد شدن جای پیچ لولا زیاد خواهد بود که با توجه به عکس زیر میتوانید این موضوع را برطرف نمایید در غیر اینصورت از لولای 4 پیچ باید استفاده شود

گشاد شدن جای پیچ
گشاد شدن جای پیچ

جک یا پایه نگه دارنده درب کابینت

جک های استفاده شده در کابینت معمولا یه عمر مفیدی دارند که پس از گذشت مدتی گاز داخل ان فاسد میشود و یا فنر داخل جکماهیت خود را از دست میدهد و جک قدرت بالا بردن درب را ندارد در چنین مواقعی جک باید تعویض گردد .

در تعویض جک حتما وزن درب واندازه درب باید بررسی شود تا جک مناسب به متریال کار شده ؛ استفاده و نصب گردد.

خالی شدن گاز داخل جک
خالی شدن گاز داخل جک

رگلاژو تعویض پایه کابینت

در کابینتهای زمینی اگر از پایه های استیل یا الومینیوم استفاده نشود جایی از آشپزخانه که پایه با آب در ارتباط است دچار زنگ زدگی میشود و شفافیت اولیه را از دست میدهد که در چنین مواقعی باید پایه کابینت تعویض گردد.

تعویض فیبر کف کشو کابینت

با توجه به نحوه ساخت کابینت چوبی و ام دی اف معمولا مرسوم ترین راه برای این کار استفاده شیار در قسمت زیرین کشو هست که فیبر به صورت ریلی در ان حرکت نماید و پس از ثابت کردن فیبر در قسمت زیرین ان از نوار چوبی استفاده میکنند تا در اثر فشار و بار زیاد فیبر حالت خود را از دست ندهد و ثابت بماند.

در ساخت کشو کابینت که یکی از پرمصرف ترین نقاط در اشپزخانه به شمار میرود حتما از کابینت ساز خود بخواهید که فیبر کشو را به صورت شیار دار استفاده نماید نه اینکه فیبر را از زیر با منگنه به ام دی اف بچسباند که این موضوع اصلا اصولی نیست و با کمترین فشار فیبر جدا میشود.

تعویض تاج و زیر مهتابی و پاخور کابینت

با توجه به زیبایی کابینت با استفاده از تاج و زیر مهتابی و پاخور  این متریال نیازمند نگهداری میباشند که اگر رعایت نشود ساختار کابینت را به هم میریزد و شایع ترین نوع خرابی در این موارد قسمت زیر مهتابی در نواحی سبد ابچکان و قسمت زیرین کابینت قسمت پاخور میباشد که بر اثر شستشوی کف اشپزخانه این مشکل به وجود می اید.

برای جلو گیری از پوسیده شدن پاخور حتما قسمت زیرین پاخور را با زه الومینیومی یا برنجی یا استیل پوشش دهید تا بر اثر ابریز سطح پاخور اسیب نبیند و دچار پوسیدگی نگردد.

اصلاح و جاگذاری تعمیر کابینت فر و مایکروفر

در برخی از مواقع شما نیاز دارید که با استفاده از تعمیر کابینت در اشپزخانه خود از فر یا مایکروفر توکار استفاده نمایید و جایی برای این کار ندارید.با توجه به تخصصی بودن این موضوع باید به طوری کابینتها انالیز گردد که با کمترین هزینه و پرتی استفاده از فر و مایکروفر را در اشپزخانه خود نهایی کنید.

با توجه به ماهیت این کار و تخصصی بودن ان با مشاوران مجموعه پارسا کابین تماس بگیرید و این موضوع را با ما به اشتراک بکذارید تا در کوتاهترین زمان مشکل شما را برطرف نماییم.

اصلاح وتعویض کابینت و جاگذاری ماشین لباسشویی و ظرفشویی

برخی اوقات افراد در طراحی اشپزخانه خود از ماشین لباسشویی فقط استفاده میکنند وبعد از مدتی با خرید ماشین ظرفشویی جایی برای ان در اشپزخانه ندارند.تعمیرات کابینت در چنین مواقعی بهترین راه برای جاگذاری ماشین ظرفشویی میباشد. استفاده از کابینتهای همجوار کابینت سینک میباشد که با کوچک یا بزرگ کردن کابینت کنار سینک میتوان این مشکل را برطرف نمود وبرای ورودی و خروجی اب و تخلیه از سیفون سینک و شیرالات سینک استفاده نمود.

پوسیدگی و زنگ زدگی کابینت

کابینت فلزی با توجه به رنگی که روی ان پاشیده میشود پس از مدتی استفاده وبرخورد اجسام داخل کابینت و یا استفاده از مواد شوینده رنگ خاصیت خود را از دست داده و بدنه فلز شروع به اکسیده شدن (پوسیده شدن)میشود که در چنین شرایطی قسمت که پوسیده شده با سنباده سطح ان را یکنواخت کرده و با قلم مو قسمت پوسیده شده را رنگ میکنیم و از پیشرفت پوسیدگی جلوگیری میکنیم.

تعمیر یا رنگ درب چوبی

دربهای چوبی که دارای رنگ میباشند پس از مدتی کار کردن نوع کیلری که بر روی ان پاشش شده از بین میرود و رنگ درب رو به کمرنگی میرود.در چنین مواقعی درب در کارگاه کلا اسید زده میشود وتبدیل به چوب خام میشود و مراح رنگ کاری از نوع ادامه پیدا میکند. ولی در خیلی از مواقع با پاشش مجدد رنگ این موضوع برطرف میگردد و درب مثل روز اول میشود.

قرنیز روی صفحه کابینت

قرنیز روی صفحه کابینت در دو نوع پلاستیکی و استیل موجود هست که مزایا و معایبی هم دارد. از مزایای ان میتوان به زیبا کردن نمای کابینت اشاره کرد و از معایب ان هم این هست که قرنیز توسط پیچ به صفحه متصل میشود که پیچ نصب شده روی قرنیز راه نفوذ اب به داخل صفحه کابینت شده که پس از مدتی صفحه شروع به پوسیده شدن میشود.راه حل جهت جلوگیری از پوسیدگی صفحه کابینت استفاده از چسبهای قوی دوطرفه بجای پیچ میباشد.

نصب انواع اکسسوری داخل کابینت

اکسسوری های داخل کابینتی مدلهای متنوعی دارند و معمولا به زودی خراب نمیشوند ولی شایع ترین نوع خرابی مربوط به اکسسوری های داخل یونیت سینک ظرفشویی هستند اعم از سطل زباله ریلی یا جای مواد شوینده که معمولا ریل این نوع محصول دچار زنگ زدگی میشود و یا بدنه اگر از جنس استیل نباشد دچار زنگ زدگی میشود که قابل استفاده نیست و نیاز به تعویض دارد.

ایراد جک تخت کمجا

تخت کمجا دارای 2 عدد جک فشار قوی میباشد که شایع ترین نوع خرابی مریوط به جک  یا پایه نگه دارنده جک میباشد.جک به دو صورت خراب میشود 1-پایه نگهدارنده جک به فریم میشکند 2-پیچ نگه دارنده جک به فریم میبردکه از اصلی ترین خرابی های تخت کمجا این دو مورد میباشد.

در صورت چنین اتفاقی اگر پایهنگه دارنده روی فریم شکسته باشد باید فریم به کارگاه برده شود و پایه نگه دارنده مجدد جوش بخورد واگر پیچ بریده باشد با قلاویز معکوس باید پیچ خارج شود و پیچ جدید جایگزین شود.اگر پایه نگه دارنده روی بدنه کنده شده باشد باید از ورق فلزی بزرگ جهت نگه داشتن پایه همزمان بر روی بدنه و پایه پیچ شود و ان را ثابت نمود.

اگر جک از جای خود خارج شده باشد باید فشار گاز پشت جک توسط پیچ النی که دارد خارج شود تا جک ازاد شود که در صورت در رفتن جک احتمال کنده شدن درب یا سوراخ شدن یا شکسته شدن ام دی اف بسیار محسوس است.

تعمیر کابینت در منزل

در اکثر مواقع تعمیر کابینت در منزل انجام میشود که این نوع تعمیرات کابینت بستگی به حجم کار متغیر است و میتوان ان را در کمترین زمان موجود به نحو احسن تحویل مشتری داد ولی برخی اوقات نیاز به جابجایی یا ساخت کابینت یا ساخت یا تعمیر کابینت زیر سینک نیاز به جایگزین کردن یونیت در اشپزخانه میباشد که این مورد نیازمند حداقل1 یا 2 روز کاری میباشد که انجام شود و شایع ترین نوع؛ تعمیر کابینت زیر سینک میباشد.

شماره تلفن تعمیرات کابینت

مجموعه پارسا کابین تمام اهداف خود را متمرکز بر روی به موقع تحویل دادن سفارش مشتری کرده است که در این خصوص اقداماتی صورت گرفته که مشتریان در هر لحظه از ساعت کاری که نیاز به مشاوره و پیگیری سفارش خود هستند با شماره تماس مستقیم مسول فنی به شماره 09353356464 تماس گرفته و از کار خود یا مشاوره رایگان اطلاعات کافی را جویا شوند.

برای پر کردن گاز جک و نصب و اصلاح تخت کمجا شما میتوانید با مشاوران ما از طریق تماس تلفنی مشاوره کاملا رایگان دریافت نمایید.

بیشترین مناطقی که تعمیرات کابینت در تهران یکروزه انجام شده است به ترتیب زیر مشخص شده است:

تعمیرات کابینت در شمال تهران:

تجریش – نیاوران – پاسدارن – اندرزگو – مینی سیتی – اقدسیه – زعفرانیه – ولنجک – دربند – درکه – فرمانیه – آجودانیه – نفت – اختیاریه – ازگل – اوین – جماران – چیذر – قیطریه – داراباد – دزاشیب – ظفر – باغ فردوس – جردن – الهیه – قلهک – شریعتی – فرشته – کاشانک – میرداماد -پارک وی

تعمیرات کابینت در مرکز تهران:

یوسف آباد – هفت تیر – ونک – انقلاب – فروسی – شیخ بهایی – گاندی – گیشا – ملاصدرا – سئول – ساعی – مطهری – بهار شیراز – سید خندان – عباس  اباد

تعمیرات کابینت در غرب تهران:

مرزداران – سعادت آباد – صادقیه – شهر زیبا – شهران – بلوار فردوس – شهرک غرب – طرشت – جنت آباد – آریا شهر – کاشانی – کن – کوهسار – اکباتان – اشرفی اصفهانی – باغ فیض – تهرانسر – پونک – ایران زمین – چیتگر – سازمان برنامه – شهرک راه اهن – شهرک ژاندارمری – دهکده المپیک – آپادانا – ستارخان – دریاچه چیتگر

نوع خدمات شروع قیمت زمان اجرا
صفحه کابینت از متری 480هزار تا 950 هزار  3 ساعت
یونیت زیر سینک ضد اب از 950 هزار تا 1/5 میلیون 3 ساعت
لولا از 12 هزار تا 350 هزار 30 دقیقه
ساخت یونیت از متری 1/5میلیون تا 2/5 میلیون 3 ساعت
ریل کشو از 60هزار تا 750 هزار 1ساعت
پایه کابینت از 7هزار تا 45 هزار 2 ساعت
جک از 22 هزار تا 3/5 میلیون 30 دقیقه
اببندی سینک از350هزار تا 700 هزار 2ساعت
اجرت کار از150هزار تا 3.5 میلیون بستگی به نوع کار و زمان آن دارد

جهت مشاهده بیشتر وارد این صفحه شوید

36 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام لولای کمد پی وی سی زیر دستشویی حمام ما بعلت زنگ زدن خراب و درب آن کنده شده یکبار لولای ضد زنگ خریداری و تعویض شده ولی چون در حمام هست و در اثر ریزش آب خیس میشود باید لولایی استفاده شود که واقعا ضد زنگ باشد اگر امکان دارد راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • با درود
   از لولای تمام استیل با پیچ استیل باید استفاده نمایید در غیر اینصورت با همین مشکل مواجه خواهید شد

   پاسخ
   • سلام اون وسیله ای درز صفحه کابینت ودیوار را پوشش میده اسمش چیه

    پاسخ
    • با درود
     اگه منظورتون بین صفحه کابینت و دیوار هست اسمش قرنیز روی صفحه هست
     ولی اگه درز بین دوتا صفحه هست اسمش سپری یا تی وسط صحه است

     پاسخ
 • سلام قیما تعویض در کابینت میخواستم

  پاسخ
  • با درود
   از لنگه ای 150 هزار تومان شروع میشود به بالا بسته به نوع و مدل متغییر میباشد.

   پاسخ
 • سلام.کابینت های ما ام دی اف قدیمی هستند و جنس خوبی دارند.اما لبه های روکش پی وی سی روی درها کنده شده اند.روی درها نقش و شیار دارد.آیا امکان تعویض این روکش ها وجود دارد؟

  پاسخ
  • با درود
   اگر منظورتان نوار پی وی سی لبه های ام دی اف هست بله مجدد میتوان ان را پرس کرد.
   ولی اگر منظورتان روکش ملامینه روی ام دی اف باشد تعویض یا پرس ان امکان پذیر نیست.

   پاسخ
  • سلام اگر سایز درب کابینت بزرگ باشه و به درهای دیگه گیر کنه میشه اصلاح کرد؟

   پاسخ
   • بله، اگر درب کابینت از جنس تمام چوب و رنگ و ممبران روکش وکیوم نباشد میشود اصلاح نمود و سایز کرد

    پاسخ
 • ممکنه بفرمایید هزینه اش چقدر میشه؟وآیا پی وی سی رنگ بندی داره؟

  پاسخ
 • سلام کابینت ام دی اف دارم میخوام درب ها را تعویض و پولیشی مدل انزو بزارم. هزینه های حدودی رو میگشن لطفا

  پاسخ
  • با درود
   لطفا تماس بگیرید و تا راهنمایی کامل در مورد نوع پولیش و متریال مصرفی ونوع ابزار کارشده راهنمایی شوید تا قیمت بر اساس نوع کار به شما داده شود

   پاسخ
 • سلام
  یه دراور چوبی با کشوهای سنگین غیر ریلی دارم…مایلم کسی اونو تبدیل به ریلی کنه…
  با توضیحی بیشتر که لازمه قبلا بدم…
  البته ترجیح میدم یجور ریلی گذاشته بشه که بتونم کشوها رو از جنس دیگری سبکتر بزارم.
  مثل یلی جاکفشی مانند…شاید…
  ممنون میشم

  پاسخ
  • با درود
   بله قابل اجرا هست جهت انجام این کار دراور باید به کارگاه انتقال داده شود به دلیل اینکه اندازه ها کمی باید تغییر کند.

   پاسخ
 • با سلام و عرض ادب
  کابینت آشپز خانه من فلزی هست و پیچ پایین نگهدارنده درب کابینت ها مدام شل میشه و می افته. لطفا بفرمائید چه راهکاری باید استفاده کنم البته یه چند باری با چسب قطره ای یا .. محکم کردم ولی باز پیچ از جای خودش خارج میشه
  با تشکر

  پاسخ
  • با درود
   شما میتوانید از میخ برچ استفاده نماید یا از بیچ و مهره به طوری که یه مهره ثابت کننده بیچ باشد تا دیگر شل نشود

   پاسخ
 • سلام تعمير درب چوبي كابينت هزينه اش چقدر است و اينكه كابينت ما چند تا درش خراب شده اگر بخواهيم تعمير بشه شما ميتونيد دقيقا همان رنگي كه دارد دوباره روش بزنيد

  پاسخ
  • با درود
   رنگ قبلی باید تراشیده شود وبه چوب برسد و مجدد رنگ شود برای هزینه عکس درب را ارسال نمایید تا قیمت داده شود

   پاسخ
 • سلام روي كابين هاي گلاس من چند تكه ذغال افتاده و رنگش سوخته و رفته اندازه نيم سانت پايين چيكار ميشه كرد

  پاسخ
  • متاسفانه قابل ترمیم نیست و روکش هایگلاس از نوع پلاستیک میباشد بهترین توع تعمیر برای این کار از یرچسب های همرنگ است تا کمتر نشان داده شود

   پاسخ
  • سلام ، ما خونه خریدیم ک گاز رو میزی داره اما تمایل داریم اجاق گاز خودمون ک فر داره رو بذاریم ولی نمیخوام کابینتارو عوض کنیم، امکانش هست درست بشه؟ فقط اون قسمت از کابینت رو برش داد و ب جاش اجاق گاز رو بذاریم؟

   پاسخ
  • سلام
   کابینت من در هاش چوبیه می خوام رنگ بشن سیل کیلر یا نوع دیگری . متری چند در میاد ؟

   پاسخ
 • سلام
  کابینت های ما بدنه فلزی و دربها ام دی اف هست برای تعویض دربها چقدر هزینه باید بپردازیم؟

  پاسخ
 • آیا میشه روکش دربهای کابینت ام دی اف را تعویض کنیم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر زیر سینک ظرفشویی میخوام ماشین ظرفشویی بذارم اگه تک لگنه بذارم میشه کل صفحه کاببنت رو عوض نکنم صفحه دوتکه بشه ؟

  پاسخ
 • امکان بازدید و براورد وضعیت و قیمت برای تعمیرات کابیت وجود دارد

  پاسخ
  • احتراما شما میتوانید با ارسال عکس از جایی که تعمیرات میخواید انجام بدید از قیمت و زمان تحویل به صورت فوری مطلع شوید

   پاسخ
 • سلام ساکن محمود اباد مازندران هستم کابینت زیر سینک دوقلو با دو لگن بزرگ و رو کار هست. بدلیل اب بندی نادرست نم و رطوبت به زیر کابینت نفوذ کرده پوسیده شده میخام تعمیر کنم لطفا قیمت متریال و اجرت کار را بفرمایید. باتشکر

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
تماس با پـارســا کابـیـن