پارسا کابین با مدیریت عباس گودرزی کار خود را از سال 1388 شروع نموده و تا به امروز با عنایت پروردگار توانسته اعتماد اکثریت مشتریان خود را جلب نموده و اکنون هم با افتخار صنایع پارسا کابین را با حمایت شما مشتریان گرامی به برند قابل اعتماد و بزرگی تبدیل کرده ایم.

مانند یک مشتری فکر میکنیم

ما هرچه در ذهن مشتری میگذرد از ایده تا اجرا را قبل از اینکه مشمول هزینه ای شود به صورت مجازی  به مشتری خود نشان داده تا انچه را که مشتری می پسندد را اجرا نماییم

درباره پارسا کابین

انتخاب کابینت پیچیده و زمانگیر است. بازار کابینت تنوع فراوانی از برندها و مدلها را دارد. برای هر گروه از این ملزومات چوبی برندهای بسیاری وجود دارند که هر کدام کیفیت و کارایی خاصی دارند. از طرفی فروشگاه‌های سنتی ملزومات چوبی هر کدام عرضه کننده گروه محدودی از برندها و گروه‌های محصولات هستند. برای مشتریانی که دنبال خرید بهترین ملزومات چوبی بسته به نیازشان هستند، جستجو در این بازار طاقت‌فرسا و گیج‌کننده خواهد بود. برای اشخاصی که به دنبال خرید مجموعه‌ای از کابینت و ملزومات چوبی هستند، خرید پیچیده‌تر خواهد شد.

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. فروشگاه‌های مدرن این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند.

پارسا کابین با فراهم آوردن تنوع معقولی از محصولات در کنار عرضه با قیمت مناسب آن‌ها، به دنبال خرید راحت و رضایت‌بخش کابینت وملزومات چوبی برای همراهان خودش است و این مهم را با مهیا کردن امکان بررسی فنی و کاربردی ابزارآلات و ارائه محتوای مناسب و غنی محقق می‌سازد.

پارسا کابین متشکل از یک تیم جوان و پویاست که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کنند و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.

هدف پارسا کابین آگاهی بخشی به همراهان خود است و برای این کار در حال تلاش است.

ما برای رسیدن به توجه شما تلاش زیادی کرده‌ایم، امیدواریم بتوانیم آن را حفظ کنیم!

با پارساکابین از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید و ما را از نظرات خود آگاه سازید.

keyboard_arrow_up
تماس با پـارســا کابـیـن