کابینت های آشپزخانه
انتخاب کابینت برای آشپزخانه یا حمام همیشه برای اکثریت افراد بسیار هیجان انگیز است ، اما با داشتن انواع مختلفی از کابینت های مختلف شما باید چگونه انتخاب کنید؟ آیا درباره کابینت آشپزخانه اطلاعاتی دارید؟ در این مقاله سعی می شود آنچه که باید درباره کابینت آشپزخانه بدانید ارائه داده شود تا آگاهی های لازم را برای انتخاب خود کسب کنید.
کابینت آشپزخانه برای هر بودجه
هنگامی که می خواهید به شناخت کابینت آشپزخانه بپردازید ، متوجه می شوید که این محصول دارای سه نوع اساسی است: کابینت پیش ساخته(استوک) ، نیمه سفارشی و سفارشی است. برای کمک به شما در تعیین بهترین نوع کابینت برای آشپزخانه خود ، مروری کلی تفاوت بین سه نوع کابینت ، به همراه مزایای هر یک را پوشش می دهیم.
کابینت آشپزخانه استوک(پیش ساخته):
یکی از انواع کابینت آشپزخانه ، کابینت آشپزخانه استوک، روشی سریع و آسان را با ظاهری جدید و متنوع برای آشپزخانه ارائه می دهد. کابینت ها در اندازه های کابینت معمولی ساخته شده اند و دارای انواع محدودی از سبک ، رنگ هستند و رنگ های درب کاملا مشخص شده است و از پیش ساخته شده است. قدرت انتخاب های زیاد در این نوع کابینت ها به دلیل اینکه از پیش ساخته شده اند کمتر است. تحویل سریع این نوع کابینت آشپزخانه از مزایای آن محسوب می شود.
کابینت آشپزخانه نیمه سفارشی:
کابینت های نیمه سفارشی در سبک ها ، ویژگی ها و انتخاب های بیشتری نسبت به کابینت های پیش ساخته موجود است که به شما امکان می دهد با هزینه کمتری نسبت به کابینت های سفارشی ، از سلیقه شخصی برای آشپزخانه خود استفاده کنید. کابینت های نیمه سفارشی که به منظور سفارش و در نمایندگی های کابینت ساخته شده اند ، عموماً طی چهار تا هشت هفته تحویل داده می شوند.
کابینت های نیمه سفارشی را می توانید در انتخاب گسترده ای از، شکل ها ، رنگ ها ، لعاب ها و تکنیک های تخصصی سفارش دهید. آنها همچنین با امکاناتی مانند داشتن قفسه های رولی و موارد سفارشی مخصوص بر روی کابینت ها نسبت به نوع پیش ساخته متمایز تر هستند، می توان با تزئینات تاج ، پایه ها در کابینت و طیف وسیعی از زیبایی های دیگر، ظاهری منحصر به فرد و جذاب را به این نوع کابینت بخشید.
کابینت های سفارشی :
یکی از انواع کابینت آشپزخانه کابینت های سفارشی، دارای وسیع ترین وسعت انواع چوب ، انتخاب های عالی ، در اختیار افراد قرار گیرد. صنعتگران و طراحان توانمند می توانند هر نوع نیازشما را در این مورد برآورده کنند ، چه به معنای اینکه طرح های موجود در کابینت را به شما ارائه می دهند یا استفاده از روش های خاص برای ساخت قطعات سفارشی جدید که در کارگاه ساخته می شود،معمولا این نوع کابینت ها را کاملا به همان شکل خواسته شده تحویل می دهند.
کابینت آشپزخانه پایه دار چیست؟
کابینت پایه دار در آشپزخانه و حمام فضای انبوه را می پوشاند. آنها اغلب برای قرار دادن مواردی مانند گلدان و قابلمه ، وسایل آشپزخانه یا وسایل تمیز کردن ، با قفسه های داخلی قفسه بندی می شوند ، ممکن است قفسه ها یا سینی های رول برای دسترسی آسان به آن ها اضافه شود، ممکن است شامل ویژگی هایی مانند سطل های بازیافت ، سطل های زباله و لباسشویی باشند. هنگامی که یک کشو برای ذخیره اضافی به قسمت زیر اضافه می شود ، یک کابینت پایه دار روی زمین قرار می گیرد. کابینت های پایه دار دیواری و زمینی هستند.
انواع کابینت آشپزخانه پایه دار:
اگرچه انواع مختلفی از کابینت های پایه دار زیادی وجود دارد ، در اینجا چند نوع مختلف که معمولاً در طراحی آشپزخانه و حمام مورد استفاده قرار می گیرند را ارائه خواهیم داد.
کابینت پایه دار ساده:
این نوع کابینت کار کردن با آن بسیار آسان و راحت است، درب را باز کنید تا فضای داخلی را به شما نشان دهد. کابینت هایی با دسترسی آسان معمولا دارای یک قفسه میانی هستند ، به علاوه قفسه های کوچک متصل به درب داخلی برای دسترسی بیشتر به وسایل استفاده شده است. پایه های کابینت را بیرون بیاورید. وقتی کابینت از پایه باز شد قابلیت های ذخیره سازی را به شما نشان می دهد.
کابینت پایه دار کشویی:
در کابینت پایه کشویی ، پایین این نوع کابینت باز است و برای نشان دادن گلدان ها و قابلمه ها است. در انواع کابینت آشپزخانه کابین های کشویی کار با آنها آسان تر و راحت تر است. و عمق قفسه ها به شکلی است که به راحتی به درون قفسه ها راه پیدا می کنید.
کابینت آشپزخانه پایه دار باز :
کابینت های باز پایه دار بدون درب و از ویژگی های آن دارای قفسه های باز برای ذخیره سازی و نمایش موارد مختلف هستند استفاده از انواع کابینت آشپزخانه پایه دار امکانات جدیدی را در سراسر خانه ایجاد می کنند ، از آشپزخانه گرفته تا حمام گرفته تا محل کار به راحتی می توان از این نوع کابینت ها برای این مکان ها استفاده کرد.
کابینت آشپزخانه صفحه تخت یا اسلب:
یکی از انواع کابینت آشپزخانه کابینت صفحه تخت است. درهای کابینت آشپزخانه “اسلب” شناخته شده اند ، درهای کابینت آشپزخانه صفحه تخت ساده اما شیک هستند. سبک کابینت آشپزخانه با صفحه تخت خطوط سخت و فرم مینیمالیستی را ارائه می دهد و فاقد هرگونه جزئیات گران قیمت است. ظاهر کابینت صفحه تخت ساده است و آن را برای آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب می دانند. کابینت های صفحه تخت به روش های مختلفی ساخته می شوند. یکی از ویژگی های مداوم این سبک این واقعیت است که درهای اسلب هیچ فریم ندارند. در عوض ، آنها به طور ساده تخت و جامد هستند و دقیقا نام خود را منعکس می کنند.
انواع کابینت:
– کابینت ممبران
– کابینت هایگلاس
– کابینت ام دی اف
– کابینت ملامینه
– کابینت روکش چوب
– کابینت تمام چوب
– کابینت انزوکابینت پلی گلاس
– کابینت نئو کلاسیک
– کابینت کلاسیک
البته کابینت آشپزخانه دارای انواع متفاوت دیگری نیز هست که سایت پارسا کابین در نظر دارد تمامی این موارد را با توجه به اهمیت آنها به شکل کامل همراه با مزایای آنها شرح دهد. با مقالات بعدی ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
تماس با پـارســا کابـیـن