کابینت های گلاس | کابینت مدرن 2020

کابینت های گلاس چه نوع کابینتی است؟

کابینت های گلاس به طرز شگفت انگیزی ، از مهمترین نوع کابینت ها محسوب می شود، حتی بعد از اینکه مدل ها و جنس های متفاوت کابینت وارد بازار جهانی شد، این نوع کابینت از رده خارج نشده و قطعا می توان گفت یکی از بهترین های کابینت محسوب می شود. بنابراین بحث این مقاله به کابینت های گلاس و شناخت انواع مهم ان می پردازد.کابینت هایی که قفسه های انها از جنس براق  است هنگامی که در یک آشپزخانه قرار می گیرند زیبایی دو چندانی به فضای موجود خواهند داد. این نوع کابینت به دلیل اینکه دارای شفافیت است گزینه ای بسیار محبوب است و در صورت داشتن شیشه در طرح آن می تواند بهترین گزینه برای قاب کردن و نشان دادن وسایل درون کابینت باشد.این نوع کابینت دارای رنگ های بسیار جذابی است که انتخاب رنگ با توجه به دکوراسیون منازل نیز از بهترین مواردی است که خانم های خانه دار را بسیار خوشحال خواهد کرد و آنها را به سمت انتخاب این نوع کابینت جذب می کند.

کایبنت های گلاس:

اگر قصد بازسازی آشپزخانه خود را دارید ، به خاطر داشته باشید که نوع کابینت شما می تواند تأثیر زیادی بر ظاهر و احساس موجود در فضای آشپزخانه بگذارد. طی چند سال گذشته ، کابینت های های گلاس با براقیت بالا به دلیل جذابیت بصری چشمگیر ، بسیار محبوب شده اند.

روکش کابینتی که انتخاب می کنید ، صرف نظر از ماده کابینتی که انتخاب می کنید ، می تواند ظاهری کاملاً متفاوت ایجاد کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزایای انتخاب روکش هایگلاس ادامه مطلب را مطالعه کنید.

چرا کابینت های گلاس:

کابینت های هایگ لاس دارای جلای صاف،  براق ، نوسازی قابل توجهی در بازسازی آشپزخانه های مدرن ایجاد می کنند و بیشتر برای آشپزخانه های سبک معاصر مناسب هستند تا آشپزخانه هایی که دارای چیدمان سبک سنتی هستند. به علاوه ، کابینت های های گلاس را به طور موثر نور را منعکس می کنند و فضای را روشن تر و بزرگتر نشان می دهند. اگر دارای فضای کوچکی هستید کابینت آشپزخانه هایگلاس بسیار مناسب است.

کابینت های گلاس

کابینت آشپزخانه های گلاس با کیفیت بالا:

تمیز کردن آسان یکی از بزرگترین مزایای کابینت هایگلاس است. لکه ها و خش ها به سادگی پاک می شوند و همین تلاش شما برای تمیز کردن را به حداقل می رساند. استفاده از پارچه مرطوب و نرم و بدون ایجاد هر گونه خراش برای از بین بردن لکه های کابینت آشپزخانه کافی است. آنها همچنین ضد آب هستند یعنی هیچ گونه زنگ زدگی در این نوع کابینت مشاهده نخواهد شد.

کابینت های آشپزخانه  های گلاس با کیفیت عالی از چه چیزی ساخته شده اند؟

اکریلیک یک پلاستیک با کیفیت بالا و مصنوعی است که اغلب به صورت ورق به عنوان جایگزین شیشه استفاده می شود و سطح مقاوم در برابر خرد شدن را دارد. کابینت های اکریلیک با براقیت عالی مناسب آشپزخانه های سبک معاصر است. آنها انعکاسی آینه مانند را ایجاد می کنند و به راحتی ترک نمی خورند ، تراشیده نمی شوند و لک نمی گیرند.

مدل های کابینت هایگلاس:

 • کایبنت های گلاس سفید
 • کابینت های گلاس سفید- مشکی
 • کابینت های گلاس سفید- طوسی
 • کابینت جزیره
 • مدل کابینت سفید- قهوه ای
 • کابینت های گلاس کرم
 • کابینت گلاس ترک
 • کابینت های گلاس سفید-طلایی
 • مدل طرح دار

جنس روکش های کابینت هایگلاس:

 • ورق ام دی اف (MDF) با روکش ملامینه براق
 • ورق ام دی اف با روکش پلی گلاس
 • ورق MDF با روکش اکریلیک
 • ورق MDF با روکش (UV) یا لامی گلاس
 • روکش کریستالی

براق بودن کابینت هایگلاس:

براق بودن این نوع کابینت که در اصل، اصلی ترین ویژگی این نوع کابینت آشپزخانه است و باعث شده است که این نوع کابینت هایگلاس دارای علاقمندان زیادی باشد و همین مزیت باعث می شود نور آشپزخانه را در زاویه ای بسیار مناسب  منعکس کند و البته این نوع انعکاس به عواملی مختلفی بستگی دارد. میزان براقیت باید با نور آشپزخانه نیز کنترل شود برای همین است که برای ساخت و طراحی این نوع کابینت های آشپزخانه باید از طراح حرفه ای استفاده کرد. اگر نور به خوبی کنترل نشود چشم را به مرور خسته می کند. نوع ماده ای که برای ساخت این نوع کابینت ها مهم است به این دلیل است که برخی از طراحان از ماده های ارزان تر و درجه دو استفاده کرده و باعث می شوند نوع براقیت این نوع کابینت نور آشپزخانه را به خوبی منعکس نکند.ما در شرکت پارسا کابین از افرادی برای طراحی استفاده کرده که مهارت عالی در ساخت داشته و به همه استانداردها توجه لازم را خواهیم داشت.

مزیت های اصلی کابینت هایگلاس:

 • با توجه به سطح انعکاس این نوع کابینت آشپزخانه ، آشپزخانه های براق می توانند فضای بزرگتری را از آنچه که در واقع وجود دارد نشان دهند.
 • براقیت به دو صورت اکریلیک و لاک ارائه می شود و به شما امکان طیف گسترده ای از رنگ ها و جلوه ها همانند رنگ های فلزی را می دهد.
 • براقیت برای آشپزخانه های معاصر انتخاب موثری است ، زیرا باعث می شود که کمدها و دراورها دارای کنتراست منفی نشوند و خاک روی انها به حداقل می رسد.
 • تمیز کردن کابینت های براق نسبت به رنگ مات راحت تر است ، و آنها را به گزینه ای محبوب برای آشپزهای مدرن و زیبا تبدیل می کند و به سرعت هر گونه خش و لکه ها در این نوع کابینت تمیز می شوند.

 

 

 

کابینت هایگلاس با کیفیت عالی از پارسا کابین!

با کابینت های هایگلاس پارسا کابین می توانید سبک براق و معاصر را در خانه خود تجربه کنید. علاوه بر این ، اگر کابینت های براق و با احساس سنتی تر را ترجیح می دهید ، همیشه این گزینه را دارید که سفارش خود را با روکش براق ثبت کنید. این نوع کابینت ها درخشش زیبایی را به اشپزخانه شما می دهند و دکوراسیون منازل شما را به شکل مدرن و جذابی با هم هماهنگ می کنند. شرکت پارسا کابین به همراه طراحان عالی و زبردست خود سعی دارد بهترین ها را برای شما ارائه دهد. در صورتی که سوالات بیشتری درباره کابینت های آشپزخانه داشتید با مشاوران ما در سایت ارتباط برقرار کنید.

keyboard_arrow_up
تماس با پـارســا کابـیـن