لامی گلاس

 

کابینت لامی گلاس
کابینت لامی گلاس

 

روکش کابینت لامی گلاس

روکش کابینت لامی گلاس تولید شده از MDF دو طرفه میباشد، که یک طرف ان از روکش مات ،و سمت مقابل ان از روکش هایگلاس به ضخامت 2میکرون شیشه میباشد. که بسیار زیبایی و جلب توجه بیشتری نسبت به کابینت هایگلاس دارد.

لمی گلس
لمی گلس

مزایا

کابینت لامی گلاس
کابینت لامی گلاس

کابینت منحصر به فرد

از مزایای ان میتوان به استفاده در مقابل نور خورشید اشاره نمود، که این موضوع در کابینت هایگلاس ایرانی بسیار مشهود است. که با تغییر رنگ روکش مواجه میشود،و از دیگر مزایای ان به بازیافت بودن روکش چسبانده شده بر روی ام دی اف اشاره کرد که با استقبال از خرید کابینت لامی گلاس روبرو شده است.

مقاومت لامی گلاس
مقاومت لامی گلاس

 

معایب

یکی از معایبی که در کابینت لامی گلاس باید به ان توجه نمود ،استفاده 2میکرونی شیشه بر روی روکش هست که نسبت به ضربه بسیار حساس میباشد ،و باعث ترک خوردن یا سفید شدن روکش بر روی MDF میباشد، که این مورد مشهود و جای تامل را در بر دارد.

رنگبندی لمی گلس
رنگبندی لمی گلس

ترکیب رنک

ترکیب رنگ روشن لمی گلس بسیار خود را نشان میدهد ، و برای این مهم با کارشناسان پارسا کابین در این موضوع ارتباط برقرار نمایید، تا اطلاعات خوبی در این رابطه به شما ارائه نمایند.

برای بهتر دیده شدن نمای کابینت لمی گلس میتوان از دستگیره مخفی یه جای دستگیره معمولی استفاده نمود که زیبایی کار را چند برابر میکند.

از مزایای خیلی خوب کابینت لامی گلاس نظافت و تمیز کردن راحت ان ،نسبت به سایر کابینتهای آشپزخانه میباشد که دارای رنگبندی بسیار متنوعی هستند.

صفحات کابینت لامی گلاس را میتوان با ترکیب رنگ کورین یا کوارتز ست کرد که جلوه دو چندان برابری را به آشپزخانه شما میبخشد.

جهت مشاهده بیشتر محصولات وارد این لینک شوید

keyboard_arrow_up
تماس با پـارســا کابـیـن